Loading color scheme

Od lat jesteśmy liderem wśród producentów wołowiny w Polsce i na świecie. Mamy wiele sukcesów na koncie i wciąż wyznaczamy nowe kierunki w dotarciu do Kontrahentów. Patrzymy w przyszłość, rysując trafnie osadzone plany.

W MM przyjęliśmy drogę autentycznie ciężkiej pracy i efektywnej współpracy z Partnerami, co pozwala odnosić nieprzeciętne wyniki. Naszym fundamentem jest przynależność do grupy Agraimpex - spółki matki istniejącej na rynku od  bagatela 25 lat, świadcząca o stabilności finansowej i handlowej. Jednakże potrafimy się wyróżnić, zaznaczając swoją niezależność, zdobywamy pozycję lidera na rynku, nie tylko w Polsce. Pracujemy wytrwale, z entuzjazmem i przyjemnością by każdego dnia dostarczać najlepszy produkt naszym Klientom.

Marzyliśmy by nasze idee były możliwe do realizacji. I udało się!

Dzisiaj, to Ciebie chcemy zachęcić i zaprosić do współtworzenia tego biznesu z nami i zagwarantować, że to może być najlepsza decyzja w Twoim życiu. Tworzymy przyjazny świat i środowisko, w którym na partnerskich zasadach pomagamy rozwijać biznes.Masz na wyciągnięcie ręki szansę by zapewnić stabilność i  bezpieczeństwo finansowe Twoim Najbliższym, czerpiąc z naszego doświadczenia i wiedzy, którymi chętnie się podzielimy. Zaplanujemy wraz z Tobą ścieżkę rozwoju działalności, tak byś mógł mądrze i bezpiecznie inwestować w przyszłość.

Rozwijaj się, zdobywaj, sięgaj po więcej- tak jak my!

Jeśli Twoją pasją jest hodowla bydła- skontaktuj się z nami. Wiemy z jaką dbałością traktujesz swoje zwierzęta. Doceniamy to! A może jesteś rolnikiem i chcesz być godnie wynagradzany za swoją ciężką pracę- czekamy na Ciebie. Zaś jeśli zajmujesz się dostawą surowca - doskonale! Znalazłeś sprawdzoną i stabilną firmę, która go od Ciebie odbierze! Stawiamy również na współpracę z zakładami mięsnymi/krajowymi odbiorcami/sklepami .- zachęcamy do kontaktu przyszłych kontrahentów

Zapraszamy! Poznajcie MILEX MEAT i nasz Zespół!

Z wieloma Partnerami współpracujemy od lat. Jesteśmy dumni z tej współpracy, która jest wyrazem wzajemnej lojalności i zaufania.

Jesteśmy szczęśliwi z powodu tak wielu zadowolonych Klientów, za sprawą spójnej współpracy z naszymi Partnerami, którzy tworzą już nieformalny krąg Przyjaciół- nazwaliśmy go Milex Meat Friends😊Dziękujemy, że jesteście. Praca z Wami stała się pasją i przyjemnością.

Nasz ZESPÓŁ, to istna mieszkanka wybuchowa, z której powstają prawdziwe fajerwerki!