Loading color scheme

Zapraszamy do współpracy.

Jeśli z pasją i zaangażowaniem zajmujesz się hodowlą lub sprzedażą bydła, to już dziś zapraszamy Cię do współpracy. Razem możemy więcej! Dołącz do Milex Meat.

Łączymy wspólne wartości, wiedzę i doświadczenie tak aby powstał  produkt w najwyższej jakości, z której jesteśmy dumni. Działamy z pełnym oddaniem, by realizować wytyczone cele, ponieważ mamy apetyt na sukces.

W Milex Meat wysoko stawiamy poprzeczkę a dzięki codziennym staraniom, możemy osiągać tak doskonałe wyniki. Pomożemy Ci wznieść się na wyżyny biznesu, niezależnie od tego, czy jesteś Hodowcą, Dostawcą czy Odbiorcą.

Nasza marka świadczy o wysokiej jakości i zwraca szczególną uwagę na pozyskiwanie produktu z zachowaniem zasad dobrostanu zwierząt  i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jeżeli kierujesz się podobną misją i masz ambicję by sięgać po sukcesy razem z nami- wybierz Milex Meat już dziś!

Pozwól, że zadbamy o Twoją firmę osobiście. Dzięki wspólnym, spójnym działaniom, możemy dać naszym Klientom szansę na niesamowite, kulinarne wyzwania.

 

A zatem,przekonaliśmy Cię? Dołącz do nas!

Marka

Milex-Meat, jako marka, broni się sama, pozycją lidera na rynku wśród producentów wołowiny. To zasługa ciężkiej pracy zespołu i sprawdzonych Partnerów. Dzięki efektywnej współpracy, dostarczamy produkt najwyższej jakości, tak ceniony w Polsce i na świecie.

Stabilność

Stabilna pozycja finansowa firmy, oparta jest na silnym fundamencie- przynależności do większej grupy. W połączeniu z naszą znajomością rynku i doświadczeniem w branży, osiągamy nieprzeciętne wyniki, które napędzają nas do podążania za zmieniającymi się trendami i rosnącymi oczekiwaniami Klientów.

Jakość

Dbamy o to, by Klienci zawsze byli przekonani, że dostarczamy im produkt najwyższej jakości. Naszego mięsa wołowego, nie traktujemy wyłącznie, jako surowca. Ma ono dla nas głębszą wartość i to od samego początku, dzięki zaangażowaniu w cały proces naszych Partnerów, w tym Hodowców. Dzięki wspólnym staraniom, produkujemy wysokojakościowe mięso wołowe, z którego jesteśmy dumni.

Zespół

Milex-Meat, tworzą ludzie z odpowiednimi kompetencjami i pasją do pracy. Każdego dnia, z niekrytą satysfakcją, zdobywamy podniebienia Klientów. Zaś Partnerzy, którzy obdarzyli nas zaufaniem, razem z Milex-Meat osiągają sukcesy, sięgając po zakładane wyniki. Bo Zespół jest jak rodzina, na której można zawsze polegać.